Τώρα είναι Σάβ Απρ 27, 2024 4:09 pm

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες




 Σελίδα 1 από 1 [ 2 Δημοσιεύσεις ] 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Τι μου προτεινετε?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Ιαν 02, 2024 11:46 am 
Νέο Μέλος

Εγγραφή: Δευτ Ιαν 01, 2024 9:26 pm
Δημοσιεύσεις: 2
Γεια σας για τα πλαστικα πανελ απο την πορτα που εχουν λερωθει με αντιηλιακο τι καθαριστικο θα μου προτεινατε ? επισης η οροφη που εχει λεφρωθει με καφε πως μπορει να φυγει ? Η οροφη ειναι σαν τριχες πολλες κολημενες δεν ειναι που αν το πατησεις με το δαχτυλο μπαινει μεσα δηλαδη δε θα κρεμασει απο το καθαρισμα η οροφη, σκεφτομουν μεχρι και να την βαψω μαυρη την οροφη...
και για βιολογικο καθαρισμο το καθισμα του οδηγου να παω σε αυτα τα πληντυρια που το πλενεις μονος σου με τρια ευρω που σου δινουν τοκεν και το πλενεις η δεν θα κανει δουλεια ? το αμαξι ειναι ενα nissan note 13χρονων και δεν εχει κανει ποτε βιολογικο καθαρισμο. Μενω κοντα στη βεροια οποτε τα προιοντα που θα μου προτεινατε ισως καλυτερα να ειναι απο eshop ?


Χωρίς σύνδεση
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Τι μου προτεινετε?
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Ιαν 05, 2024 5:47 pm 
Σφουγγάρι - Κουβάς
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τρί Μάιος 27, 2014 11:52 pm
Δημοσιεύσεις: 27
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη
Ένα apc ( all purpsose cleaner) μπορείς να χρησιμοποιησεις σε αναλογία ανάλογα με το τι προτείνει ο κατασκευαστής και μπορείς να καθαρίσεις και το πλαστικό και τον ουρανό με πετσέτα μικροινας και πινέλο. Και θα καθαρίσεις σε βάθος και θα αφήσεις ωραιο αποτέλεσμα.

Για βιολογικό, δεν έχω κάτι να προτείνω, δοκίμασε όμως με apc αρχικά για να διώξεις τα περισσότερα.



_________________
Αιεν καθαριζειν...
Χωρίς σύνδεση
 Προφίλ  
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 Σελίδα 1 από 1 [ 2 Δημοσιεύσεις ] 

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες


Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε: