Τώρα είναι Πέμ Μάιος 09, 2024 4:50 pm

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες




 Σελίδα 2 από 5 [ 41 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αρχάριος ξεκινώντας απο το 0
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Ιούλ 03, 2012 1:48 pm 
Ολοκληρωμένος Detailer

Εγγραφή: Τρί Δεκ 07, 2010 5:08 pm
Δημοσιεύσεις: 1287
netmask έγραψε:
Είμαι απογοητευμένος απο την δουλεία "επαγγελματία" άλλα δεν θέλω να πώ περισσότερα δημοσίος γιατί δεν έχω το δικαίωμα να του χαλάσω το όνομα. Θέλω να βάλω τα κολόχερα μου πάνω στο αμάξι γιατί το αγαπάω και δέν θέλω να ξαναφύγω απο μαγαζί με μπουνιές κλωτσές και την αίσθηση που είσαι σαν να σε έχεσε ρινόκερος.

Ενα πολυ σημαντικο βήμα ειναι και η διατηρηση ..που μπορώ να σου πω είναι και ποιο δυδκολο απο την διορθωση


Χωρίς σύνδεση
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αρχάριος ξεκινώντας απο το 0
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Ιούλ 03, 2012 1:48 pm 
Νέο Μέλος

Εγγραφή: Τρί Ιούλ 03, 2012 1:02 pm
Δημοσιεύσεις: 10
vagos έγραψε:
Mε αλοιφαδόρι η χωρίς; :P

Εγω ειμαι στα 500+ οπως εχω ξαναπεί και τώρα αισθάνομαι οτι κάτι μπορώ να κάνω!


Τό'χο και πάλι, εκατό εκατό θα τα δίνω.


Χωρίς σύνδεση
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αρχάριος ξεκινώντας απο το 0
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Ιούλ 03, 2012 1:50 pm 
Νέο Μέλος

Εγγραφή: Τρί Ιούλ 03, 2012 1:02 pm
Δημοσιεύσεις: 10
George_TSI έγραψε:
netmask έγραψε:
Είμαι απογοητευμένος απο την δουλεία "επαγγελματία" άλλα δεν θέλω να πώ περισσότερα δημοσίος γιατί δεν έχω το δικαίωμα να του χαλάσω το όνομα. Θέλω να βάλω τα κολόχερα μου πάνω στο αμάξι γιατί το αγαπάω και δέν θέλω να ξαναφύγω απο μαγαζί με μπουνιές κλωτσές και την αίσθηση που είσαι σαν να σε έχεσε ρινόκερος.



Οι photos που έβαλες είναι αποτέλεσμα επαγγελματία ??? :o :o :o


Hell yeah.


Χωρίς σύνδεση
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αρχάριος ξεκινώντας απο το 0
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Ιούλ 03, 2012 1:50 pm 
Συντονιστής
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ Μάιος 19, 2010 8:46 pm
Δημοσιεύσεις: 5667
Ξεκινα το διαβασμα γιατι αν αρχισουμε να σου λέμε διάφορα ουτε ο και εσύ θα καταλάβεις τι σου λέμε.
Θα προτεινα να ξεκινήσει απο εδώ viewtopic.php?f=31&t=292
και να προχωράς βήμα-βημα. Στην πορεια οτι απορίες έχεις εδώ ειμαστε :)

Kαλώς ήρθες!



_________________
Εικόνα
Μάρκος
Χωρίς σύνδεση
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αρχάριος ξεκινώντας απο το 0
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Ιούλ 03, 2012 1:52 pm 
Detailing Guru
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ Νοέμ 21, 2011 10:08 pm
Δημοσιεύσεις: 2287
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Σε αυτό που είπε ο Γιώργος έχει δίκιο γιατί αφού ξανα γυαλίστηκε το αυτοκίνητο δεν ξέρεις πόσο βερνίκι έφαγε ο ρινόκερος!

Εγώ θα σου έλεγα όμως να το προσπαθήσεις μόνος σου.. Αν είσαι απο Αθήνα υπάρχουν πολλά άτομα που θα σε βοηθήσουν να το φέρεις σε άψογη κατάσταση χωρίς να δώσεις καθόλου χρήματα. Αν πάλι θέλεις να το κάνεις μόνος σου εκτός απο τα βασικά προιόντα εγώ θα σου έλεγα το γυάλισμα να το κάνεις με το χέρι και την p1 η την gold της scholl concepts για να μην δώσεις χρήματα σε αλοιφαδόρο. ;)



_________________
Νικόλας.
Χωρίς σύνδεση
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αρχάριος ξεκινώντας απο το 0
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Ιούλ 03, 2012 1:53 pm 
Νέο Μέλος

Εγγραφή: Τρί Ιούλ 03, 2012 1:02 pm
Δημοσιεύσεις: 10
markito έγραψε:
Ξεκινα το διαβασμα γιατι αν αρχισουμε να σου λέμε διάφορα ουτε ο και εσύ θα καταλάβεις τι σου λέμε.
Θα προτεινα να ξεκινήσει απο εδώ viewtopic.php?f=31&t=292
και να προχωράς βήμα-βημα. Στην πορεια οτι απορίες έχεις εδώ ειμαστε :)

Kαλώς ήρθες!


Απο το πλύσιμο και μετά δεν βγάζω άκρη... Αγοράζω πηλό? Ποιόν, απο πού, πόσο? Και πώς το βάζω αυτόν τον διάολο στο αμάξι??? Τον αλείφω?


Χωρίς σύνδεση
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αρχάριος ξεκινώντας απο το 0
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Ιούλ 03, 2012 1:54 pm 
Ολοκληρωμένος Detailer

Εγγραφή: Τρί Δεκ 07, 2010 5:08 pm
Δημοσιεύσεις: 1287
Δεν θέλω να φανω αγενης αλλά δεν νομίζω η κατασταση του αμαξιού να οφείλεται και εντελώς στον επαγγελματία ...Το αμαξι ειναι αρκετα ταλαιπωρημενο και καμενο απο τον ήλιο ,και super resin polish na περναγε και ενα κερι θα καλυτερευε καπως.. και ουτε holosgrams βλεπω μόνο τρομερη αράχνη


Χωρίς σύνδεση
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αρχάριος ξεκινώντας απο το 0
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Ιούλ 03, 2012 1:56 pm 
Νέο Μέλος

Εγγραφή: Τρί Ιούλ 03, 2012 1:02 pm
Δημοσιεύσεις: 10
spiros έγραψε:
Δεν θέλω να φανω αγενης αλλά δεν νομίζω η κατασταση του αμαξιού να οφείλεται και εντελώς στον επαγγελματία ...Το αμαξι ειναι αρκετα ταλαιπωρημενο και καμενο απο τον ήλιο ,και super resin polish na περναγε και ενα κερι θα καλυτερευε καπως.. και ουτε holosgrams βλεπω μόνο τρομερη αράχνη

Και βέβαια δεν είσαι αγενής, φιλικά το λαμβάνω και σου απαντώ ότι δηλώνω ΕΝΟΧΟΣ!!! Όλα απο το ενδιαφέρον του ιδιοκτήτη ξεκίναν. Με εγκατέλειψε γιατί το εγκατέλειψα.


Χωρίς σύνδεση
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αρχάριος ξεκινώντας απο το 0
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Ιούλ 03, 2012 1:58 pm 
Rotary Master

Εγγραφή: Σάβ Μάιος 07, 2011 1:04 am
Δημοσιεύσεις: 716
Σεβαστό, στο φορουμ μπορείς να βρείς βοήθεια να το κάνεις καινούργιο. Φαίνεται σοβαρή η ζημιά αλλα επιδιορθώσιμη. Φαίνεται πάντως να εχει πλυθεί με συρματάκι. Δεν γίνεται αλλιώς!! Σε πολλά σημεία με οριζόντιες γραμμές δεν μπορεί να είναι κάτι άλλο.

Αντε συνάδελφοι ξεκινάτε με τα υλικά πολέμου!

@Νικο: Γυάλισμα με χέρι; Σε αυτές τις γραμμές;
@netmask: Επιμένω για επαγγελματία λόγω εκτεταμένης ζημιάς. Υπάρχουν και σωστοί στον χώρο και μπορείς να τους ανακαλύψεις μέσα απο το φορουμ. Μπορεις κατα την εργασία να είσαι και κοντά τους να μάθεις και όλα τα κόλπα. (λογαριάζω χωρίς τον ξενοδόχο αλλα πιστευω δεν υπάρχει πρόβλημα)


Χωρίς σύνδεση
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Αρχάριος ξεκινώντας απο το 0
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Ιούλ 03, 2012 2:00 pm 
Ολοκληρωμένος Detailer

Εγγραφή: Τρί Δεκ 07, 2010 5:08 pm
Δημοσιεύσεις: 1287
netmask έγραψε:
spiros έγραψε:
Δεν θέλω να φανω αγενης αλλά δεν νομίζω η κατασταση του αμαξιού να οφείλεται και εντελώς στον επαγγελματία ...Το αμαξι ειναι αρκετα ταλαιπωρημενο και καμενο απο τον ήλιο ,και super resin polish na περναγε και ενα κερι θα καλυτερευε καπως.. και ουτε holosgrams βλεπω μόνο τρομερη αράχνη

Και βέβαια δεν είσαι αγενής, φιλικά το λαμβάνω και σου απαντώ ότι δηλώνω ΕΝΟΧΟΣ!!! Όλα απο το ενδιαφέρον του ιδιοκτήτη ξεκίναν.

Φιλε οπως σου απαντησαν και τα παιδία είναι αποκλιστικα δικη σου επιλογή ..δηλαδη η θα δώσεις λευτα να στο κάνουν και μετα να το διατηρεις μόνο σου ή θα ασχοληθεις αποκλειστικα μόνος σου θα δώσεις καποια χρηματα και με την υπομονη και το μερακι σιγα σιγα θα τα καταφέρεις μπορεί την πρώτη φορά οχι οπως ο επαγγελματιας αλλά θα έχεις την ευχαρίστηση της οικανοποίησης


Χωρίς σύνδεση
 Προφίλ  
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 Σελίδα 2 από 5 [ 41 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 17 επισκέπτες


Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε: