Τώρα είναι Παρ Μάιος 10, 2024 12:12 am

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες




 Σελίδα 10 από 10 [ 94 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πετσετα για στεγνωμα μετα το πλυσιμο
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Σεπ 05, 2016 6:29 pm 
Συντονιστής
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ Μάιος 19, 2010 8:46 pm
Δημοσιεύσεις: 5667
sss1 έγραψε:
Φθηνή και τέλεια για στέγνωμα με 2 όψεις. Κοντό και μακρύ πέλος.

http://glaze.gr/duo-edgless

Τι διαστάσεις έχει? Γιατι φαινεται μικρή για στεγνωμα και οχι τοσο παχιά



_________________
Εικόνα
Μάρκος
Χωρίς σύνδεση
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Πετσετα για στεγνωμα μετα το πλυσιμο
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Σεπ 16, 2016 1:52 pm 
Σφουγγάρι - Κουβάς

Εγγραφή: Παρ Φεβ 06, 2015 2:39 pm
Δημοσιεύσεις: 41
Αν κι έχουν ξανά ειπωθεί και είναι λίγο παλιό το θέμα, έχω ανάγκη να ρωτήσω τη συμβουλή αφενός γιατί μπορεί να έχουν αλλάξει ορισμένα μετά απο τόσο καιρό κι αφετέρου γιατί με έχουν μπερδέψει λίγο οι απόψεις! Λοιπόν, τι θεωρείτε ως καλύτερες πετσέτες/πανιά μικροΐνας για στέγνωμα αυτοκινήτου;
Ευχαριστώ προκαταβολικά!


Χωρίς σύνδεση
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πετσετα για στεγνωμα μετα το πλυσιμο
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Οκτ 01, 2016 8:24 pm 
Σφουγγάρι - Κουβάς

Εγγραφή: Παρ Φεβ 06, 2015 2:39 pm
Δημοσιεύσεις: 41
gousias έγραψε:
Αν κι έχουν ξανά ειπωθεί και είναι λίγο παλιό το θέμα, έχω ανάγκη να ρωτήσω τη συμβουλή αφενός γιατί μπορεί να έχουν αλλάξει ορισμένα μετά απο τόσο καιρό κι αφετέρου γιατί με έχουν μπερδέψει λίγο οι απόψεις! Λοιπόν, τι θεωρείτε ως καλύτερες πετσέτες/πανιά μικροΐνας για στέγνωμα αυτοκινήτου;
Ευχαριστώ προκαταβολικά!


Ρώτησα επειδή μπορεί να έχουν αλλάξει κάποιες καταστάσεις τη γνώμη κάποιου ή να έχουν βγει νέες πετσέτες που ενδεχομένως δεν τις γνωρίζω. Συνεπώς προσπαθώντας να καταλήξω σε μία για στέγνωμα, σκέφτομαι από όσα διάβασα, την fatty angry orange. Ελπίζω να είναι εντάξει. Για πέρασμα quick detailer, καλό είναι να έχω ξεχωριστή; Ποιά προτείνετε; Το Zaino Z-6 θεωρείτε ότι είναι το καλύτερο qd;


Χωρίς σύνδεση
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Πετσετα για στεγνωμα μετα το πλυσιμο
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Οκτ 03, 2016 6:09 pm 
Συντονιστής
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ Μάιος 19, 2010 8:46 pm
Δημοσιεύσεις: 5667
gousias έγραψε:
gousias έγραψε:
Αν κι έχουν ξανά ειπωθεί και είναι λίγο παλιό το θέμα, έχω ανάγκη να ρωτήσω τη συμβουλή αφενός γιατί μπορεί να έχουν αλλάξει ορισμένα μετά απο τόσο καιρό κι αφετέρου γιατί με έχουν μπερδέψει λίγο οι απόψεις! Λοιπόν, τι θεωρείτε ως καλύτερες πετσέτες/πανιά μικροΐνας για στέγνωμα αυτοκινήτου;
Ευχαριστώ προκαταβολικά!


Ρώτησα επειδή μπορεί να έχουν αλλάξει κάποιες καταστάσεις τη γνώμη κάποιου ή να έχουν βγει νέες πετσέτες που ενδεχομένως δεν τις γνωρίζω. Συνεπώς προσπαθώντας να καταλήξω σε μία για στέγνωμα, σκέφτομαι από όσα διάβασα, την fatty angry orange. Ελπίζω να είναι εντάξει. Για πέρασμα quick detailer, καλό είναι να έχω ξεχωριστή; Ποιά προτείνετε; Το Zaino Z-6 θεωρείτε ότι είναι το καλύτερο qd;

Το zaino z6 δε γνωριζω αν είναι το καλύτερο αλλά είναι ένα αρκετά καλό Quick Detailer



_________________
Εικόνα
Μάρκος
Χωρίς σύνδεση
 Προφίλ  
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 Σελίδα 10 από 10 [ 94 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 17 επισκέπτες


Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε: