Τώρα είναι Πέμ Μάιος 02, 2024 1:43 am

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες




 Σελίδα 26 από 26 [ 253 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 22, 23, 24, 25, 26
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ceramic Coat Williams
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Αύγ 26, 2012 10:18 pm 
Σφουγγάρι - Κουβάς

Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 24, 2011 7:11 pm
Δημοσιεύσεις: 23
Καλησπέρα παιδιά!Πήρα τηλέφωνο την APA HELLAS αλλά με ενημέρωσαν ότι θα είναι ανοιχτοί από αρχές Σεπτεμβρίου.Έτσι το πήγα στη ΒΕΛΜΑΡ και εκεί οι άνθρωποι ευγενέστατοι μου το έφτιαξαν.Μου είπαν ότι εάν δεν ήτανε η κεραμική επίστρωση θα είχε ποτίσει το χρώμα και δε θα έβγαινε με κράμα γυαλισμάτος όπως και έφυγε!
Μάλιστα το ίδιο θέμα έχει και ένας μηχανικός κάθε φορά που πέφτει κουτσουλία!Οι άνθρωποι με εξυπηρέτησαν μια χαρά!
Το θέμα είναι ότι κάθε φορά που θα πέφτει κουτσουλία θα πρέπει αν είμαι πάνω από το αμάξι?ΕΛΕΟΣ!!
Συνολικά έχω να πω ότι είμαι μέτρια ευχαριστημένος από αυτό το προιόν!


Χωρίς σύνδεση
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Απ: Ceramic Coat Williams
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Αύγ 27, 2012 12:06 am 
Detailing Guru
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Σάβ Οκτ 29, 2011 8:34 pm
Δημοσιεύσεις: 2394
Δυστυχώς η κουτσουλια είναι ότι χειρότερο για το βερνίκι στο αμάξι (τι χεζουν τα σκατοπουλια) :lol:

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk 2


Χωρίς σύνδεση
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ceramic Coat Williams
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Αύγ 27, 2012 10:57 am 
Detailing Guru

Εγγραφή: Πέμ Απρ 28, 2011 10:36 am
Δημοσιεύσεις: 2569
Όταν σου πουλούσαν το προιόν δεν πιστεύω να σου είπε κανένας αν πέσει κουτσουλιά σε προστατεύει απ τα χειρότερα αλλά υπόσχονται ολική προστασία ραδειενέργεια, όξινη βροχή τρίτο παγκόσμιο πόλεμο εισβολή αρειανών κτλ.

Θυμάμαι και κάτι σχετικά βιντεάκια ( δεν θυμάμαι το προιόν για να είμαι δίκαιος ) που έκαναν το τεστ της φωτιάς με ένα καμινέτο. Υποτίθεται ότι έκαιγαν την προστατευμένη και την απροστάτευτη επιφάνεια. Βέβαια ο τύπος στο βίντεο ήταν παμπόνηρος. Στην απροστάτευτη επιφάνεια για να δείξει πόσο σφάλουμε που δεν βάζουμε την προστασία η φωτιά απ το καμινέτο ήταν 2 εκατοστά μακρυά και το χρώμα έσκαγε. Για να υπερασπίσει το προιόν του και να δείξει πόσο σούπερ ήταν έβαζε το καμινέτο ακριβώς πάνω στην επιφάνεια και το χρώμα ως εκ θαύματος δεν πάθαινε τίποτα. Βέβαια μάλλον κάποιος είχε πει στον τύπο ότι η φλόγα δεν καίει σε όλη την δέσμη της το ίδιο. Στο μπλέ καίει ελάχιστα ενώ 2 εκατοστά μακρυά η φλόγα θερίζει. Με λίγα λόγια απάτη :twisted:


Χωρίς σύνδεση
 Προφίλ  
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
 Σελίδα 26 από 26 [ 253 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 22, 23, 24, 25, 26

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες


Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  

cron